Nederlandse Molendatabase

Foto Marcel van Nies

Molens in eigendom van prive

(197 molens)
Molen naam, plaats (prive ↑)
Karnmolen boerderij Het Klein HoefijzerKarnmolen boerderij Het Klein Hoefijzer, Wassenaar ()
De HellemolenDe Hellemolen, Reek (? )
De WindjagerDe Windjager, Oostzaan ((naam nog niet bekend))
De HoopDe Hoop, Elspeet (A. Beelen)
De KraaiDe Kraai, Westbroek (A. Colijn)
(spinnenkop)(spinnenkop), Wedderveer (A. Dost)
De ArendDe Arend, Wouw (A. en M. Potters)
Van LennepsmolenVan Lennepsmolen, Velp (A. Kluit)
De DikkertDe Dikkert, Amstelveen (A. Kräwinkel, E. van Angelbeek, S. Yen en M. Yen)
DD'Orangemolen, Willemstad (A. Salim)
(paaltjasker)(paaltjasker), Bleskensgraaf (A.A. Schouten)
Sara CatharinaSara Catharina, Kerkdriel (A.C. van Korlaar )
De GeestmolenDe Geestmolen, Rijnsaterwoude (A.E. Bouma)
GrenszichtGrenszicht, Emmer-Compascuum (A.H.C. Idema-Geerdink en H.H. Geerdink )
PoolmolenPoolmolen, Holtum (A.L. Gielen)
SchoonoordSchoonoord, Alverna (A.M.J.M. Janssen)
MuggemolenMuggemolen, Eijsden (A.M.T.C. Plantaz)
Geertruida CorneliaGeertruida Cornelia, Gorssel (B. ten Have)
Sint AntoniusSint Antonius, Weert-Laar (Bas en Anke Verheul-Beenders)
(stenen grondzeiler)(stenen grondzeiler), Oostvoorne (Bas van Rij)
De CouwenbergDe Couwenberg, Kaatsheuvel (Ben Mandemakers)
Groote, Oude of BanmolenGroote, Oude of Banmolen, Meerssen (C.E. Spelt)
De DuifDe Duif, Nunspeet (C.G.J. Willemsen )
De RosmolenDe Rosmolen, Geysteren (C.W.J. Weichs de Wenne)
De Dikke MolenDe Dikke Molen, Alphen aan den Rijn (D. Boot)
De Renkumse Molen (vh. De Hoop)De Renkumse Molen (vh. De Hoop), Renkum (D. van der Wal)
DamlandermolenDamlandermolen, Bergen (D. van Twisk)
De Vier WindenDe Vier Winden, Sint-Annaland (Davy en Christine van der Zande)
De VrijheidDe Vrijheid, Beesd (De Heerlijkheid Mariënwaerdt)
De HoopDe Hoop, Rijswijk (Dhr. Bruins Slot)
(tjasker)(tjasker), Giethoorn (Dhr. F.L. van den Heuvel)
De HoopDe Hoop, Oud-Alblas (E. de Groot)
(tjasker)(tjasker), Grou (Grouw) (E. Liezenga)
De OndernemingDe Onderneming, Wissenkerke (E. Meulman)
De HoopDe Hoop, Vorden (E. van Ark)
Wimmenumer molenWimmenumer molen, Egmond aan den Hoef (E. Zwijnenberg)
Neubourgmolen / Molen RoexNeubourgmolen / Molen Roex, Gulpen (E.A.M. Roex)
ZeldenrustZeldenrust, Budel (E.C.G. Kees)
De MorgensterDe Morgenster, Aarlanderveen (E.J. Houben)
Spoordonkse WatermolenSpoordonkse Watermolen, Spoordonk (E.J.J.F. van Esch)
Hooidonkse WatermolenHooidonkse Watermolen, Nederwetten (E.M.M. Thoolen en M.Th.H. Meijer)
(stellingmolen)(stellingmolen), Dreumel (Erik de Vree / Silvia Kusters)
De Zwarte RuiterDe Zwarte Ruiter, Aalsmeer (Erven Sj. Siewerts van Reesema)
De Jonge JohannesDe Jonge Johannes, Serooskerke (F. en A. Caljouw)
CatharinaCatharina, Schijndel (F. Smits)
(grondzeiler)(grondzeiler), Wenum (F. Vorderman)
Nooit Gedacht / De Nieuwe MolenNooit Gedacht / De Nieuwe Molen, Colijnsplaat (F.E. Roos)
Sint JansmolenSint Jansmolen, Spaubeek (Fam. De Deugd)
(stellingmolen)(stellingmolen), Maasbommel (fam. Gruithuizen)
De Vier WindenDe Vier Winden, Vragender (Fam. Gunnewick)
De ValkDe Valk, Berkel en Rodenrijs (Fam. Hagen)
GitstappermolenGitstappermolen, Vlodrop/Etsberg (Fam. Heinen)
De RuiterDe Ruiter, Vreeland (Fam. J.F. Manten)
(rosmolen)(rosmolen), Blaricum (Fam. J.M. de Jong )
De HarmonieDe Harmonie, Biervliet (Fam. Lijbaart)
(watermolen)(watermolen), Deurne (fam. Nooijen)
De HoopDe Hoop, Klarenbeek (Fam. Pijnappel)
De LelieDe Lelie, Elkerzee / Scharendijke (Fam. Plomp)
HoekermolenHoekermolen, Vreeland (Fam. Reesink )
Ons Belang / Lindesche MolenOns Belang / Lindesche Molen, Linde (Fam. Ruiterkamp)
De Beijenkorf (De Hoop)De Beijenkorf (De Hoop), Maurik (Fam. Smits)
AkkerslootmolenAkkerslootmolen, Oud Ade (Fam. T. van Zeil)
De ZwaluwDe Zwaluw, Kesteren (Fam. Timmer)
De ZwaanDe Zwaan, Lienden (Fam. Van Harn)
De KorpershoekDe Korpershoek, Schipluiden (Fam. van Leeuwen)
De HeidebloemDe Heidebloem, Erica (Fam. Veldkamp)
De Prins van OranjeDe Prins van Oranje, Bredevoort (Fam. Woordes)
De VolhardingDe Volharding, Zeddam (Families Waszkiewicz en Harmsen)
Düffels MöllDüffels Möll, Stokkum (Felix Dijkman)
De VriendschapDe Vriendschap, Bleskensgraaf (Frank en Helga Klören)
De HeimolenDe Heimolen, Leende (Frans Hagenaars)
De HoopDe Hoop, Oud-Zevenaar (Frits en Maaike Botter)
GrevenbichtermolenGrevenbichtermolen, Grevenbicht (G. Hoofwijk)
Olle WiddeOlle Widde, Ten Post (G. Koning)
(stellingmolen)(stellingmolen), Vledder (G. Nijman)
De OostenwindDe Oostenwind, Asten (G. v. Stekelenburg)
SlottermolenSlottermolen, Grubbenvorst (G. van Rens)
Hertogin van BrabantHertogin van Brabant, Drunen (G. van Tuyl en P. Heijmans)
De EendragtDe Eendragt, Weesp (G. Visser)
Op de VrouweheideOp de Vrouweheide, Ubachsberg (G.H. Piepers)
De KopermolenDe Kopermolen, Epe-Zuuk (G.J. Rodijk)
VlodroppermolenVlodroppermolen, Vlodrop (Gebr. M. en H. Berben)
Cannenburger molenCannenburger molen, Vaassen (Gebr. Te Riele)
St.Petrus / GitzelsmolenSt.Petrus / Gitzelsmolen, Venray (Gerard Stoks)
Nooit GedachtNooit Gedacht, Afferden (H. Beijk)
De KorenmolenDe Korenmolen, Laren (H. Calis)
De ReigerDe Reiger, Nijetrijne (H. de Frémery)
De HamermolenDe Hamermolen, Ugchelen (H. Nieuwenhuis)
(stenen grondzeiler)(stenen grondzeiler), Rockanje (H. Vermaat)
De RoosdonckDe Roosdonck, Nuenen (H.A.S.A. Merks)
De HavikDe Havik, Grootschermer (H.F. Dulfer)
De MeenkmolenDe Meenkmolen, Miste (H.J. Woordes)
DieterdermolenDieterdermolen, Dieteren (H.J.A. Houben)
Sint OdaSint Oda, Weert (H.J.J. Rubingh)
Braamse Molen / Koenders MölBraamse Molen / Koenders Möl, Braamt (H.J.W. Wezendonk)
BroekmolenBroekmolen, Stramproy-Heyeroth (H.L. Simons)
GeulhemmermolenGeulhemmermolen, Berg en Terblijt (H.L.J. Bemelmans)
(poldermolen)(poldermolen), Nederhorst den Berg (H.R.G. Winter)
BernadetteBernadette, Nieuw-Wehl (H.Th. Ruijling)
De VerrekijkerDe Verrekijker, Bergharen (Hans Abbink en Winifred Broeder)
Den HelderDen Helder, Winterswijk (Hans Jansen)
, Wesepe (Henry Franken)
(tjasker)(tjasker), Workum (I. Groenhof - v.d. Wal)
De PrincehofmolenDe Princehofmolen, Earnewâld (Eernewoude) (J. Christa)
NoordenveldNoordenveld, Norg (J. Dorenbos)
Zilster MolenZilster Molen, Veldhoven-Zeelst (J. Kerkhofs)
De MarsDe Mars, De Blesse (J. Mars)
WindlustWindlust, Radewijk (J. Nijeboer)
HertogmolenHertogmolen, Moerkapelle (J. Ottevanger)
De PelikaanDe Pelikaan, Den Dungen-Maaskantje (J. Toelen)
Nooit GedachtNooit Gedacht, Spijkenisse (J. van Kranenburg jr.)
De HoopDe Hoop, Zuilichem (J. Verweij)
De TijdDe Tijd, Oostendorp (J.A. Schuld)
De AdriaanDe Adriaan, Meerveldhoven (J.A.A. de Jongh)
Sint JanSint Jan, Oerle (J.A.A. de Jongh)
De ReusDe Reus, Gennep (J.G.M. Coopmans)
BerenschotBerenschot, Woold (J.G.W. Buunk)
Molen OttenMolen Otten, Wijlre (J.H.H. Otten)
GroenendaalsmolenGroenendaalsmolen, Gulpen (J.H.M. Engelen)
LeeuwenmolenLeeuwenmolen, Maastricht (J.H.M.G. Hautvast)
De HoopDe Hoop, Kropswolde (J.J. Pot)
Venbergse WatermolenVenbergse Watermolen, Valkenswaard (J.J.M. Rietra)
(grondzeiler)(grondzeiler), Makkum (J.K. Bos)
BouwhofmolenBouwhofmolen, Ugchelen (J.M. Heins)
BreustermolenBreustermolen, Eijsden (J.T.G. Richelle)
De HoopDe Hoop, Heerde (J.W. Rakhorst)
(watermolen)(watermolen), Eerbeek (J.W. van Zadelhoff)
De DuffeltDe Duffelt, Kekerdom (Jac. Bongers)
Stella PolarisStella Polaris, Dieden (Jeanette Henrichs)
De HaanDe Haan, Brouwershaven (John & Nicole Deeben)
Uffelse MolenUffelse Molen, Haler (Hunsel) (John Klerkx)
De EendragtDe Eendragt, Kaatsheuvel (John van Pas)
Schousmolen (Schouwsmolen / Molen van Thorn)Schousmolen (Schouwsmolen / Molen van Thorn), Ittervoort (Joost van der Stappen)
LeonideLeonide, Anna Paulowna (K.L. de Leeuw)
De HoopDe Hoop, Wolphaartsdijk (Leo de Visser)
Rust na ArbeidRust na Arbeid, Ven-Zelderheide (Ludger Pauls)
De KorenaarDe Korenaar, Oirschot (M. Aarts)
VolmolenVolmolen, Waalre (M. Hermans)
De Swaen (vh. Windlust)De Swaen (vh. Windlust), Nieuw-Beijerland (M. Kievit)
Dommelse WatermolenDommelse Watermolen, Dommelen (M. van den Eijnden)
Nooit GedagtNooit Gedagt, Budel (M., J. en H. Kees)
De BernissemolenDe Bernissemolen, Geervliet (Marcel Vlasblom en Rina van Velde)
De KorenaarDe Korenaar, Poortvliet (Mark van Rijn / Jenny van der Boom)
De KoeDe Koe, Veere (Momenteel niet bekend)
De WielewaalDe Wielewaal, Wapenveld (Mw. de Jong)
Wittebrinkse MolenWittebrinkse Molen, Zelhem-Wittebrink (Mw. G. Oldenhave)
Coopsmolen / Nieuwe MolenCoopsmolen / Nieuwe Molen, Zelhem (Mw. H. Pellegrini)
De GraanhalmDe Graanhalm, Gapinge (Mw. M. Reijnierse)
De Lytse Geast / Swarte PrinschDe Lytse Geast / Swarte Prinsch, Tytsjerk (Tietjerk) (Mw. M. Tabak)
BaalsbruggermolenBaalsbruggermolen, Kerkrade (Mw. M. Wolthuis)
Houdt Braef StantHoudt Braef Stant, Welsum (Mw. W.M. Duitemeijer-Scheele)
De ArmenmolenDe Armenmolen, Neeritter (N. de Waal en J.M. van der Heijden)
De HoopDe Hoop, Garsthuizen (N.F.V. Nijhof en M.A. Reimert)
Molen van PietMolen van Piet, Tuitjenhorn (P. Blankendaal)
OliemolenOliemolen, Heerlen (P. en C. Reesink)
Opwettense WatermolenOpwettense Watermolen, Opwetten (P. Geboers)
Koningin WilhelminaKoningin Wilhelmina, Dongen (P. Kerkhof)
LandzigtLandzigt, Zuid-Beijerland (P. Reedijk)
BergzichtBergzicht, Gassel (P. van Haren )
De HoopDe Hoop, Ouddorp (P. Voogd )
Sancto Antonio / St. AntoniusSancto Antonio / St. Antonius, Halsteren (P. Withagen)
De BolDe Bol, Varik (P.A.M. Hulsbosch)
JanzonaJanzona, Budel (P.G.A. Janssen)
Eper- of WingbergermolenEper- of Wingbergermolen, Epen (P.H.L. Schneiders)
De GraanhalmDe Graanhalm, Burgh-Haamstede (P.J. Landegent)
De VerwachtingDe Verwachting, Tholen (Patrick en Eline de Graaf)
De BachtenaarDe Bachtenaar, Vlist (Peter de Bruin / Hilda van der Sluis)
Molen van Hulsen / Onderste MolenMolen van Hulsen / Onderste Molen, Geulle (Peter Rijs en Marlies Dirx)
De HondsrugDe Hondsrug, Weerdinge (R. Hoving)
De HoopDe Hoop, Nijkerk-Appel (R. Krijnen)
Sint AnnamolenSint Annamolen, Nijmegen (R. Lemmers)
De KorenbloemDe Korenbloem, Mill (R. Ligthart en T. de Wit)
LandzigtLandzigt, Wissenkerke (R. Otte)
De HerderDe Herder, Leiden (R. Proper)
Commandeursmolen / Onderste MolenCommandeursmolen / Onderste Molen, Mechelen (R. Schyns)
Tweede BroekermolenTweede Broekermolen, Uitgeest (R. van Eerden)
De GenenbergDe Genenberg, St. Michielsgestel (R.A. Nipius)
SlootgaardmolenSlootgaardmolen, Waarland (R.C.A. Admiraal / E.O.F. Cordova )
MillenermolenMillenermolen, Millen (R.H.M. Wagemans)
Molen van LombokMolen van Lombok, Maastricht (R.J.G.M. Lardenoije)
De OlliemölleDe Olliemölle, Borculo (Raymond Prinsen / Gea Meppelink)
De Stenen TafelDe Stenen Tafel, Borculo (Raymond Prinsen / Gea Meppelink)
Wilhelmus-HubertusWilhelmus-Hubertus, Weert-Hushoven (Rolf Zincken / Ton Nouwen)
(paaltjasker)(paaltjasker), Wergea (Warga) (S. Wobbes)
De KorenaarDe Korenaar, Sexbierum (S.C. Palma)
Molen A / TwuyvermolenMolen A / Twuyvermolen, Sint Pancras (S.M.A. Jong)
MolengatMolengat, Giethoorn (T. Schreur)
Graanmolen van EijsdenGraanmolen van Eijsden, Eijsden (T.H.J. Rutten)
RembrandtRembrandt, Kilder (V. Horsting)
Het HertHet Hert, Putten (W. de Vette en P. van Milgen)
Molen van BerkhoutMolen van Berkhout, Egmond aan den Hoef (W. Göbel)
HazewindHazewind, Gieten (W. Greving)
NoordNoord, Giethoorn (W.H. Dijksma)
Gebr. RemmerdeGebr. Remmerde, Nederhemert (W.J. Remmerde)
Desiré Desiré , Megen (W.J.M. van de Camp)
WeltermolenWeltermolen, Heerlen (W.T.J. Jongen)
MeschermolenMeschermolen, Mesch (Y.J.A.M. Lippertz)